FAQ
Najczęściej zadawane pytania.

 1.  Jak założyć konto?

Dotarłeś już na stronę www.hooka.tv! Bardzo nam miło! Abyś mógł cieszyć się nowymi filmami wędkarskimi co dnia, musisz założyć konto. W górnym menu wybierz zakładkę „Logowanie/Rejestracja”. W okienku dialogowym wybierz opcje „Rejestracja” (przycisk w lewym dolnym rogu okienka). Podaj swój adres e-mail, oraz wymyśl bezpieczne hasło (dla potwierdzenia poprawności musisz je wpisać ponownie w okienku poniżej). Hasło musi mieć przynajmniej 6 znaków. Zapoznaj się i zaznacz "chackbox" "Akceptuję regulamin".
Na podany adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny. Za jego pomocą potwierdzasz rejestrację konta. Gdy już to zrobisz możesz zalogować się do swojego konta na HOOKA TV.
UWAGA: Maile z linkiem aktywacyjnym trafiają czasem do folderu „Spam”, dlatego warto go sprawdzić jeśli nie widzicie wiadomości od nas w folderze „Odebrane”. Jeśli, z jakichś powodów, nie otrzymacie w ciągu kilku minut od rejestracji, maila z linkiem aktywacyjnym, kliknijcie opcje  „Nie otrzymałeś maila potwierdzającego” (w oknie dialogowym rejestracji). Nasz system ponownie wyśle na adres podany przy rejestracji link aktywacyjny.
Nasz system umożliwia również rejestracje użytkowników za pomocą istniejących już kont „Facebook” oraz „Google”.

 2. Jak kupić abonament?

Będąc zalogowanym na www.hooka.tv z górnego menu wybierz opcję „Cennik”. Przejdziesz do strony z planami abonamentowymi. Do wyboru masz 3 plany:

-miesięczny autoodnawialny: od 15.05 - 15zł

-kwartalny     (90 dni)     – 42,00zł
-półroczny     (180 dni)     – 78,00zł
-roczny     (365 dni)     – 120,00zł
Gdy zdecydujesz się na wybrany abonament kliknij przycisk „Zapłać/Kup abonament”. Pojawi się formularz, w którym zostaniesz poproszona/y o potwierdzenie długości abonamentu oraz o podanie podstawowych danych, takich jak: imię i nazwisko (lub nazwa firmy), kod pocztowy oraz miasto. Jeśli zaznaczysz, że chcesz fakturę zostaniesz poproszona/y o podanie dodatkowo ulicy wraz z numerem bloku i lokalu oraz numer NIP.
Jeśli posiadasz kod rabatowy wpisz go w pole „Kupon rabatowy”. Możesz sprawdzić czy kod jest dobry za pomocą przycisku "Sprawdź kod"
Gdy upewnisz się, że wszystko zostało poprawnie wypełnione, kliknij przycisk „Płacę”. Na ekranie pojawią się różne formy płatności: przelew bankowy (wybierz bank w którym masz konto), PayPal, eHat, S€PA, przekaz pocztowy.
W zależności od wybranej opcji zostaniesz przekierowana/y na odpowiednią stronę, gdzie postępujesz zgodnie z dalszymi instrukcjami.
Po dokonaniu płatności możesz cieszyć się pełnym dostępem do HOOKA TV!

 3. Czy można wykupić abonament za pomocą „SMS Premium”?

Na chwilę obecną płatność za abonament HOOKA TV przy pomocy „SMS Premium” jest niedostępna. Być może zostanie ona wprowadzona w przyszłości. Jednak póki co ze względu na wysokie koszty pośrednika/operatora uznaliśmy te formę płatności za nieopłacalną dla użytkowników HOOKA TV. Zakup miesięcznego abonamentu o wartości 9,90zł musiałby przy zakupie za pomocą SMS Premium kosztować ok. 30,00zł. Niemal za taką samą kwotę można płacąc tradycyjnym przelewem bankowym wykupić abonament na kwartał.

4. Jak kupić abonament z zagranicy?

Jeśli mieszkasz na stałe za granicą również masz możliwość korzystania w pełni z oferty naszej telewizji. Decydując się na zakup abonamentu możesz wybrać jeden z 2 sposobów.

PayPal, Tpay, S€PA (do płatności w innych walutach niż PLN). Oraz płatność kartą płatniczą.


Jeśli masz kłopot w przeprowadzeniu opłaty napisz na adres: kontakt@hooka.tv

5. Gdzie można oglądać HOOKA TV?

HOOKA TV jest póki co wyłącznie telewizją internetową, dostępną w dedykowanym serwisie www.hooka.tv. Wszystkie programy oglądać można w systemie VOD (video on demand – oglądasz kiedy chcesz, ile razy chcesz). Wraz z rozwojem telewizji wprowadzony zostanie stream (programy nadawane w systemie ciągłym). Powstanie również dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne. O wszelkich nowinkach będziemy informować na bieżąco.

6. Czy można oglądać HOOKA TV za granicą?

Oczywiście TAK! HOOKA TV możesz oglądać w dowolnym miejscu na Ziemi, wszędzie tam gdzie Twój komputer, tablet czy smartphone będzie miał dostęp do w miarę szybkiego internetu.

7. Kiedy są premiery odcinków i w jakiej częstotliwości?

Premiery odcinków zamierzamy emitować od poniedziałku do piątku. Będziemy starać się aby premiery były jak najczęstsze, w planach mamy do 4-5 premier tygodniowo. Jako iż, na początek przygotowaliśmy 10 cykli programowych, więc jak łatwo policzyć większość programów będzie dwutygodnikami. Wyjątek stanowi program „Wędkarska Tuba”, który będzie pojawiał się 3-4 razy w miesiącu.

8. Kody rabatowe - gdzie szukać?

Wszelkie istotne informacje odnośnie kodów rabatowych umieszczane będą w „Kartach strony głównej” na stronie główniej HOOKA TV oraz w „Aktualnościach”.

9. Jak zapisać się do newslettera (częstotliwość)?

Użytkownik zakładający konto w serwisie HOOKA TV jest automatycznie zapisywany do usługi „Newsletter”.

Newsletter będzie wysyłany ze średnią częstotliwością raz na miesiąc.

10. Aplikacja mobilna.

Tak jak wspomnieliśmy już w podpunkcie poświęconym temu gdzie można oglądać HOOKA TV, aplikacja na urządzenia mobilne pojawi się w przyszłości jako element rozwoju telewizji. O dacie wypuszczenia aplikacji powiadomimy z wyprzedzeniem.

11. Czy pojawią się inne tematycznie cykle programowe? Jakie?

10 cykli programowych zaproponowanych przez nas w początkowym kontencie HOOKA TV będzie sukcesywnie rozszerzanych, tak aby zaprezentować inne formy wędkarstwa. Na pewno pojawią się programy poświęcone muszkarstwu, feederowi, wędkarstwu wyczynowemu. Bliżej też przyjrzymy się „spławikowi”, który póki co pojawi się głównie w programach „Wędkarskiej Tuby”.

12. Czy jest możliwość współpracy z HOOKA TV?

Oczywiście TAK! Osoby lub firmy zainteresowane współpracą z naszą telewizją prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres mailowy: kontakt@hooka.tv.
Zachęcamy do kontaktu zarówno: autorów programów wędkarskich, blogerów, operatorów kamer, montażystów, grafików, animatorów, przewodników wędkarskich, organizatorów eventów i zawodów wędkarskich, reklamodawców, sponsorów, YouTuberów itp.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Być może nie ze wszystkich od razu skorzystamy, ale zawsze warto się poznać
! :)

13. Dlaczego Wędkarska Tuba znika z YouTube?

Fani kanału „Wędkarska Tuba” zapewne znają Pawła i Artura od dłuższego czasu z YouTube. Teraz ich program stał się częścią HOOKA TV. Wszystkie dotychczasowe odcinki, które do tej pory można było oglądać nadal na YouTube zostaną przeniesione na serwery HOOKA TV i tylko tam będzie można je oglądać. Oczywiście w dalszym ciągu będą one dostępne bezpłatnie. Jedynie nowe odcinki „Wędkarskiej Tuby” produkowane przez HOOKA TV udostępniane będą w ramach płatnego abonamentu.

14. Co zrobić w przypadku, gdy strona nie wyświetla się poprawnie na telefonie, urządzeniu mobilnym lub tablecie?

Nasz system używa stosunkowo nowych technologii. Jest dostosowany do większości aktualnych urządzeń i przeglądarek www. W pierwszej kolejności napotykając problem polecamy zainstalować przeglądarkę Firefox. Jeśli to nie rozwiąże Twojego problemy, napisz na kontakt@hooka.tv spróbujemy pomóc indywidualnie.

15. Co zrobić jeśli opłata została pobrana,
a konto nie zostało aktywowane?

Nasz system automatycznie włącza konto w momencie otrzymania z banku potwierdzenia wpłaty.
Jeśli Twoje konto nie zostało aktywowane, a minęło więcej niż 12h, skontaktuj się z nami pisząc na adres: kontakt@hooka.tv. Zazwyczaj czas oczekiwania na włączenie konta to kilka minut. Zależne jest to jednak od banku oraz wybranej formy płatności.

16. Zakupiłem konto na 1 miesiąc,
a chciałbym zmienić abonament na inny
w związku ze znalezieniem kodu rabatowego, czy można to zmienić?

Można! W takim przypadku prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na kontakt@hooka.tv

17. Nie wyświetlają mi się odcinki, pomimo posiadania konta premium. Jest napis: "Odcinek oczekuje na premierę"?

Napis ten oznacza, iż premiera dopiero się odbędzie. Konto premium to konto, które pozwala na oglądanie całej zawartości premium już "odsłoniętej" (odcinki, które miały już swoją premierę). Kolejne programy będą odsłaniane z czasem. Jeśli więc nie było jeszcze premiery danego odcinka, oznacza to że nie możesz go jeszcze obejrzeć. Premiery odcinków odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Będziemy starać się, aby premiery były jak najczęstsze, w planach mamy do 4-5 premier tygodniowo. Na początek przygotowaliśmy 10 cykli programowych, więc jak łatwo policzyć większość programów będzie dwutygodnikami. Wyjątek stanowi program „Wędkarska Tuba”, który będzie pojawiał się 3-4 razy w miesiącu.

18. Co mogę oglądać za darmo?

Hooka TV oferuje za darmo możliwość obejrzenia zajawek/wycinków programów z danych serii.
Oprócz tego zakładając konto, za darmo można również oglądać filmy z katalogu "Wędkarska Tuba" (odcinki z Youtube), których jest około 300. Są to filmy wykonane w latach 2013-2016 przez czołowych polskich youtuberów wedkarskich z kanału "Wędkarska Tuba" - Pawła Kuklę i Artura Inczewskiego.


Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij